2022

6 maart
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. J. van Oostende, Putten.
Kerkomroep
YouTube

9 maart
Biddag.
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

13 maart
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. M. K. de Wilde, Sommelsdijk.
Kerkomroep
YouTube

20 maart
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. G.J. Anker, Oolgensplaat.
Kerkomroep
YouTube

27 maart
10.00 uur ds. J. van Belzen, Maassluis.
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

3 april
10.00 uur ds. F.J M. van Veldhuizen, Stolwijk.
19.00 uur ds. Prop. Chr. Westerink, Rotterdam.
Kerkomroep
YouTube

10 april
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. D Boers . Goudzwaard
Kerkomroep
YouTube

15 april
Goede vrijdag.
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

17 april
Pasen.
Koffie drinken na de dienst

10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. J. Wouters, Haamstede
Kerkomroep
YouTube

24 april
10.00 uur ds. Prop. S.Janssen, Middelburg.
19.00 uur ds. Kand. L. Walhout, Goes.
Kerkomroep
YouTube

1 mei
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. Th.W.H vd Heijden, Dirksland.
Kerkomroep
YouTube

8 mei
10.00 uur ds. D. Siebelink, Reeuwijk.
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

15 mei
Koffie drinken na de dienst
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. C. Bijman, Arnemuiden.
Kerkomroep
YouTube

22 mei
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. L. Molenaar, Bruinisse.
Kerkomroep
YouTube

26 mei
Hemelvaartsdag
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

29 mei
10.00 uur ds. A. de Reuver, Waddinxveen.
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube

5 juni
Pinksteren
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
19.00 uur ds. A. Vastenhoud, Dinteloord.
Kerkomroep
YouTube

12 juni
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Voorbereiding Heilig Avondmaal.
Koffie drinken na de dienst
19.00 uur ds. C. Bijman, Arnemuiden.
Kerkomroep
YouTube

19 juni
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Bediening Heilig Avondmaal.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Dankzegging.
YouTube avonddienst
Kerkomroep

26 juni
10.00 uur ds. H.J.C.C.J. Wilschut, Bovensmilde.
Uitzending Radio Schouwen-Duiveland.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. H.J.C.C.J. Wilschut, Bovensmilde.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

3 juli
10.00 uur ds. M.A Post, Stavenisse.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. B de Bruin Middelburg.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

10 juli
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube morgendienst
Koffie drinken na de dienst
19.00 uur ds. H. Catsburg, Goes.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

17 juli
10.00 uur ds.D. Siebelink, Reeuwijk.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

24 juli
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds.D Boers, Goudzwaard.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

31 juli
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. J de Jong, Dirksland.
Kerkomroep
YouTube avonddienst

7 augustus
10.00 uur ds.C. Bijman, Arnemuiden.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube avonddienst
Kerkomroep

14 augustus
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds.J Wouters, Haamstede.
YouTube avonddienst
Kerkomroep

21 augustus
10.00 uur ds. S. A. Doolaard.
YouTube morgendienst
19.00 uur Dhr.P. Riemens, Arnemuiden.
YouTube avonddienst
Kerkomroep

28 augustus
10.00 uur ds.F. Wijnhorst, Krabbendijke.
YouTube morgendienst
19.00 uur ds.G.J Anke, Ooltgensplaat.
YouTube avonddienst
Kerkomroep